Rozpouštědlové a speciální barvy / laky na kov, dřevo a beton

Soldecol HS Epoxy SG Soldecol HS Epoxy SG Porovnat

Samozákladující epoxidová vysoce nanášivá 2K pololesklá barva na kov a beton. Vysokosušinová barva pro dokonalou a dlouhodobou ochranu kovových podkladů a betonových podlah s požadavkem vysoké chemické a mechanické odolnosti nátěru.

Soldecol S 6300 Soldecol S 6300 Porovnat

Ředidlo do dvoukomponentních epoxidových nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol M Soldecol M Porovnat

Vrchní syntetická matná antikorozní barva na kov a dřevo. Univerzální matný email pro kutily i profesionály. Tónovatelný do široké škály odstínů.

Soldecol S 6005 Soldecol S 6005 Porovnat

  • Novinka
Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol Primer Soldecol Primer Porovnat

Základní syntetická antikorozní barva na kov a dřevo. Antikorozní barva s rychlým zasycháním a dlouhodobou výdrží. Spolehlivě chrání železné povrchy.

Soldecol HG Soldecol HG Porovnat

Vrchní syntetická lesklá antikorozní barva na kov a dřevo. Univerzální email pro kutily i profesionály. Tónovatelný do široké škály odstínů.

Soldecol Unicoat SM - 3v1 Soldecol Unicoat SM - 3v1 Porovnat

Samozákladující alkyd-uretanová polomatná antikorozní barva na kov a dřevo. Oblíbený antikorozní nátěr na železné i barevné kovy. Od základu až po vrchní nátěr a v jakémkoliv odstínu.

Soldecol Kovářská barva - 3v1 Soldecol Kovářská barva - 3v1 Porovnat

Samozákladující alkyd-uretanová antikorozní barva na kov. Barva pro náročné. Pro exkluzivní litinový vzhled běžných kovových povrchů. Tónovatelná do atraktivních odstínů.

Soldecol PUR Primer Soldecol PUR Primer Porovnat

Základní polyuretanová antikorozní 2K barva na kov. Základ, který nezklame. Extra odolný antikorozní základní nátěr pro dokonalou ochranu kovových povrchů.

Soldecol PUR HG Soldecol PUR HG Porovnat

Vrchní polyuretanová vysoce lesklá 2K barva na kov a tužidlo do nátěrových hmot Soldecol PUR. Extra odolný email pro dlouhodobou ochranu kovů. Pro dosažení luxusního povrchu s vysokým leskem.

Soldecol PUR SG - 3v1 Soldecol PUR SG - 3v1 Porovnat

Samozákladující polyuretanová pololesklá 2K antikorozní barva na kov a tužidlo do nátěrových hmot Soldecol PUR. Univerzální dělník pro dokonalou ochranu kovových povrchů. Samozákladující, extra odolný, rychleschnoucí.

Soldecol PUR Clear M Soldecol PUR Clear M Porovnat

Transparentní 2K matný polyuretanový lak na kovové a další povrchy. Extra odolný lak pro dlouhodobou ochranu kovových a jiných stavebních materiálů v interiéru i exteriéru.

Aquadecol Odmašťovač Aquadecol Odmašťovač Porovnat

  • Novinka
Vodou ředitelný odmašťovací a čistící přípravek. Univerzální koncentrovaný odmašťovač vhodný na různé povrchy. Spolehlivý pomocník do Vaší dílny či garáže.

Soldecol Odstraňovač nátěrů Soldecol Odstraňovač nátěrů Porovnat

  • Novinka
Odstraňovač starých nátěrů a lepidel. Extra účinný univerzální rozpouštědlový odstraňovač nátěrů. Spolehlivě odstraní nátěr či lepidlo z většiny povrchů.

Soldecol PUR Clear HG Soldecol PUR Clear HG Porovnat

Transparentní 2K vysoce lesklý polyuretanový lak na kovové a další povrchy. Extra odolný lak pro dlouhodobou ochranu kovových a jiných stavebních materiálů v interiéru i exteriéru.

Soldecol Rodexol Soldecol Rodexol Porovnat

Konvertor rzi, adhezní můstek.

Ideální pomocník pro ochranu kovů. Blokátor koroze nebo základní nátěr pro zinkované povrchy.

Soldecol S 6006 Soldecol S 6006 Porovnat

Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol S 6001 Soldecol S 6001 Porovnat

Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol U 6002 Soldecol U 6002 Porovnat

Ředidlo do dvoukomponentních polyuretanových nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol C 6000 Soldecol C 6000 Porovnat

Ředidlo do nitrocelulózových nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol Road Acryl M Soldecol Road Acryl M Porovnat

  • Novinka
Akrylátová rychleschnoucí matná barva na asfalt a beton. Barva je vhodná k vodorovnému značení průmyslových podlah v exteriéru a interiéru, k vodorovnému značení cest, parkovišť apod.