Vodou ředitelné barvy / laky na dřevo, kov a beton


Moderní vodou ředitelné nátěrové hmoty na různé typy podkladů.

Aquadecol Barva na radiátory Aquadecol Barva na radiátory Porovnat

Vrchní vodou ředitelná pololesklá barva pro nátěry těles ústředního topení. Odolná akrylátová barva pro nátěry horkých povrchů a univerzální využití v domácnosti.

Akryl Mat Akryl Mat Porovnat

Univerzální vrchní vodou ředitelná akrylátová matná barva na dřevo i kov. Oblíbená univerzální barva pro kutily i řemeslníky. Nátěr pro všestranné použití.

Akryl Lesk Akryl Lesk Porovnat

Univerzální vrchní vodou ředitelná akrylátová lesklá barva na dřevo i kov. Oblíbená univerzální barva pro kutily i řemeslníky. Nátěr pro všestranné použití.

Akryl Základ na dřevo Akryl Základ na dřevo Porovnat

Základní akrylátová barva pro ochranné nátěry dřevěných podkladů. Kvalitní základní nátěr pod vodou ředitelné akrylátové barvy. Prodlouží životnost dřevěných povrchů.

Akryl BET Akryl BET Porovnat

Akrylátová barva na betonové podklady. Tónovatelná barva na pohledový i pochozí beton a jiné minerální podklady, vysoce odolná povětrnosti.

Aquadecol Primer Aquadecol Primer Porovnat

Základní vodou ředitelná antikorozní barva. Kvalitní základní nátěr pod vodou ředitelné akrylátové barvy. Prodlouží životnost kovových povrchů.

Aquadecol SG Aquadecol SG Porovnat

Vrchní vodou ředitelná pololesklá akrylátová barva na dřevo a kov. Tónovatelná univerzální barva s výbornou zpracovatelností a dlouhodobou odolností povětrnostním vlivům.

Aquadecol Ochranný lak Aquadecol Ochranný lak Porovnat

Univerzální bezbarvý lak na kámen a stavební materiály. Odolný lak pro ochranu a snadnou údržbu stěn a dalších stavebních podkladů. Dokonalý nátěr nejen na kámen.

Aquadecol Epoxy M Aquadecol Epoxy M Porovnat

Vodou ředitelná dvousložková epoxidová matná barva na podlahy a stěny. Velmi odolná paropropustná barva pro ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.

Aquadecol Epoxy SG Aquadecol Epoxy SG Porovnat

Vodou ředitelná dvousložková epoxidová pololesklá barva na podlahy a stěny. Velmi odolná barva pro dlouhodobou ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.

Aquadecol Epoxy Clear M Aquadecol Epoxy Clear M Porovnat

Vodou ředitelný transparentní dvousložkový matný epoxidový lak na podlahy a stěny. Velmi odolný lak pro dlouhodobou ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.

Aquadecol Epoxy Clear SG Aquadecol Epoxy Clear SG Porovnat

Vodou ředitelný transparentní dvousložkový pololesklý epoxidový lak na podlahy a stěny. Velmi odolný lak pro dlouhodobou ochranu extrémně zatěžovaných podlah a stěn především v interiéru.