Katalog výrobků

Nabídka zahrnuje širokou škálu nátěrových hmot a doplňkových produktů určených pro řešení nejrůznějších požadavků zákazníků. 

Interiérové malířské barvy na široké spektrum podkladů a pro nejrůznější účel použití. Otěruvzdorné, omyvatelné, dekorační nebo barvy s unikátními vlastnostmi. Nátěry v bílém nebo již natónovaném provedení.

Fasádní barvy s dlouhodobou odolností proti povětrnostním vlivů vyráběné v hladkém, jemně zrnitém nebo hrubém provedení. Materiály pro nátěry nových nebo renovace starých fasád.

Odolné omítkoviny určené pro konečnou úpravu povrchů staveb, zejména fasád kontaktních zateplovacích systémů ETICS a na minerální omítky. Omítkoviny jsou součástí certifikovaných zateplovacích systémů HET. 

Základní nátěry sloužící pro napouštění podkladů před aplikací interiérových a fasádních barev nebo omítkovin. Speciální prostředky pro řešení nejrůznějších problémů na stěnách - skvrny, plísně apod.

Materiály vhodné k drobným vysprávkám, tmelení prasklin a plošnému vyrovnávání nerovností stěn; štuky k finální povrchové úpravě omítek; sádry pro vodoinstalační, elektrikářské a jiné stavební práce.

Velmi kvalitní vodou ředitelné barvy na dřevo a kov; barvy a ochranné laky na beton a jiné minerální podklady. S ohledem na minimální obsah těkavých látek jsou ideální především pro aplikace v interiérech.

Vysoce kvalitní syntetické barvy na kov, dřevo nebo beton; speciální polyuretanové barvy a laky pro dlouhodobou ochranu kovů a jiných stavebních materiálů; speciální sortiment pro nátěry kovových podkladů. 

Pro jedinečnou krásu dřeva. Velmi kvalitní profesionální lazury a napouštěcí oleje pro venkovní a vnitřní ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů - pergoly, ploty, palubky, zahradní domky, zahradní nábytek, chaty, chalupy, terasy apod.

Tradiční omyvatelné barvy do vnitřního nebo venkovního prostředí určené pro všechny malíře a kutily. Barvy s vysokou bělostí pro značení sportovních ploch.

Oblíbená možnost, jak si snadno a v klidu domova natónovat malířské barvy do odstínů dle vlastních představ a požadavků. Tónovací barvy lze použít i pro přímou aplikaci.