Ředidla a technické kapaliny

Soldecol S 6300 Soldecol S 6300 Porovnat

Ředidlo do dvoukomponentních epoxidových nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol S 6005 Soldecol S 6005 Porovnat

  • Novinka
Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Aquadecol Odmašťovač Aquadecol Odmašťovač Porovnat

  • Novinka
Vodou ředitelný odmašťovací a čistící přípravek. Univerzální koncentrovaný odmašťovač vhodný na různé povrchy. Spolehlivý pomocník do Vaší dílny či garáže.

Soldecol Odstraňovač nátěrů Soldecol Odstraňovač nátěrů Porovnat

  • Novinka
Odstraňovač starých nátěrů a lepidel. Extra účinný univerzální rozpouštědlový odstraňovač nátěrů. Spolehlivě odstraní nátěr či lepidlo z většiny povrchů.

Soldecol S 6006 Soldecol S 6006 Porovnat

Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol S 6001 Soldecol S 6001 Porovnat

Ředidlo do syntetických nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol U 6002 Soldecol U 6002 Porovnat

Ředidlo do dvoukomponentních polyuretanových nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.

Soldecol C 6000 Soldecol C 6000 Porovnat

Ředidlo do nitrocelulózových nátěrových hmot. Do barev SOLDECOL ředidla SOLDECOL. Plně kompatibilní, záruka dobrého výsledku.