Polyuretanové barvy a laky na kov a jiné stavební materiály


Dvousložkové polyuretanové nátěrové hmoty jsou určeny do náročného korozního prostředí s požadavky na vysokou chemickou a mechanickou odolnost nátěru. Poskytují tak kovům velmi kvalitní a dlouhodobou antikorozní ochranu. 

Soldecol PUR Primer Soldecol PUR Primer Porovnat

Základní polyuretanová antikorozní 2K barva na kov. Základ, který nezklame. Extra odolný antikorozní základní nátěr pro dokonalou ochranu kovových povrchů.

Soldecol PUR HG Soldecol PUR HG Porovnat

Vrchní polyuretanová vysoce lesklá 2K barva na kov a tužidlo do nátěrových hmot Soldecol PUR. Extra odolný email pro dlouhodobou ochranu kovů. Pro dosažení luxusního povrchu s vysokým leskem.

Soldecol PUR SG - 3v1 Soldecol PUR SG - 3v1 Porovnat

Samozákladující polyuretanová pololesklá 2K antikorozní barva na kov a tužidlo do nátěrových hmot Soldecol PUR. Univerzální dělník pro dokonalou ochranu kovových povrchů. Samozákladující, extra odolný, rychleschnoucí.

Soldecol PUR Clear M Soldecol PUR Clear M Porovnat

Transparentní 2K matný polyuretanový lak na kovové a další povrchy. Extra odolný lak pro dlouhodobou ochranu kovových a jiných stavebních materiálů v interiéru i exteriéru.

Soldecol PUR Clear HG Soldecol PUR Clear HG Porovnat

Transparentní 2K vysoce lesklý polyuretanový lak na kovové a další povrchy. Extra odolný lak pro dlouhodobou ochranu kovových a jiných stavebních materiálů v interiéru i exteriéru.