Klub HET PARTNER - proběhlo již 16. společenské setkání spřátelených prodejců značky HET

22. 5. 2024

Klub HET PARTNER - proběhlo již 16. společenské setkání spřátelených prodejců značky HET

V idylickém prostředí Hotelu Zámek Valeč u Třebíče uspořádal HET každoroční setkání svého Klubu HET PARTNER. Toto setkání spřátelených nezávislých prodejců značky HET slouží k navázání nových kontaktů a posílení stávajících obchodních vztahů. Odpolední program byl připraven tak, aby vyhovoval široké škále zájmů a přání účastníků akce – relaxace v luxusním wellness centru, prohlídky areálu zrekonstruovaného zámku, bowling nebo jízdy na vozítkách Segway.

V rámci večerní oficiální části byli účastníci seznámeni se sortimentními novinkami a marketingovými aktivitami společnosti HET pro nadcházející sezónu. Kromě přivítání nových členů, bylo oceněno úsilí a úspěchy našich nejlepších partnerů za uplynulý rok.

Večerní program byl korunován uměleckým vystoupením zpěvačky Markéty Konvičkové a baviče Karla Hynka. Jejich show byla skvělou předehrou k hudebnímu vystoupení kapely Party Gang z Hradce Králové, která svými rytmy roztančila většinu přítomných.

Akce nejenže zdůraznila důležitost spolupráce a partnerství, ale také ukázala, jak mohou společenské události posílit vzájemné profesní vztahy a zanechat nezapomenutelné zážitky.