Podrobné vyhledávání produktů

Vašim parametrům odpovídá 115 produktů

Klasik Premium Klasik Premium Porovnat

Interiérová exkluzivní bílá disperzní barva pro reprezentativní prostory. Ta nejbělejší! Prémiová interiérová barva pro náročné, nekompromisní kvalita, záruka dokonalého výsledku.

Hetmal Color Hetmal Color Porovnat

Tónovaná interiérová disperzní otěruvzdorná barva. Matná interiérová barva typu “ready mix” připravená k okamžitému použití ve 13 jemných pastelových odstínech.

Fasadin Forte Fasadin Forte Porovnat

Fasádní akrylátová barva s hrubým zrnem. Odolná strukturní fasádní barva. Ideální pro sjednocení vzhledu různých podkladů.

Akryl Lesk Akryl Lesk Porovnat

Univerzální vrchní vodou ředitelná akrylátová lesklá barva na dřevo i kov. Oblíbená univerzální barva pro kutily i řemeslníky. Nátěr pro všestranné použití.

Akryl Mat Akryl Mat Porovnat

Univerzální vrchní vodou ředitelná akrylátová matná barva na dřevo i kov. Oblíbená univerzální barva pro kutily i řemeslníky. Nátěr pro všestranné použití.

Akryl Základ na dřevo Akryl Základ na dřevo Porovnat

Základní akrylátová barva pro ochranné nátěry dřevěných podkladů. Kvalitní základní nátěr pod vodou ředitelné akrylátové barvy. Prodlouží životnost dřevěných povrchů.

V našich tónovacích centrech si můžete nechat namíchat tisíce odstínů Hledat tónovací centrum

Hetcolor Hetcolor Porovnat

Akrylátová tónovací barva. Oblíbená univerzální omyvatelná barva pro tónování nebo pro přímou aplikaci v interiéru i exteriéru.
  • Lorem ipsum dolor sit amet

    Kontakty

  • Vivamus ullamcorper massa odio

    HETOVINKY

  • Pellentesque non quam ac augue fermentum tincidunt

  • Cras lobortis erat quis est porttitor commodo

    Kariéra