HET MÁ NOVÉ LOGO - měníme korporátní identitu

21. 7. 2022

HET MÁ NOVÉ LOGO - měníme korporátní identitu

Po více než 30 letech jsme se rozhodli přistoupit k výraznější obměně loga HET. Nový přístup se bude týkat nejen logotypu, ale následně i celé vizuální identity společnosti.

Nejde o revoluci, ale o evoluci. Reagujeme na současné trendy a chceme vnést do marketingové komunikace nové omlazující prvky. Slibujeme si od toho především výrazné posílení vizibility – vyšší přehlednost a čitelnost značky HET.

Nové logo navazuje a dál rozvíjí to původní. Je modernější a navíc vyjadřuje určité změny, které se v čase udály. Symbolizuje sortimentní posun od malířských barev směrem k materiálům, které firma v době svého vzniku ve svém portfoliu neměla. Společnost HET je dnes výrobcem komplexním, nabízí nejen barvy, ale i omítky, lazury, tmely atd., tedy produkty určené pro nejrůznější podklady, účely použití i způsoby aplikace.

 

Implementace nového loga bude probíhat postupně. V srpnu se začne objevovat na našich webech, v on-line komunikaci, na fakturačních dokladech a dalších merkantilních tiskovinách; v následujících měsících na etiketách výrobků a nově vzniklých propagačních materiálech. Záměna každopádně neznamená, že dosavadní prezentace spojená s logem starým, je neplatná či neúčinná. Vše bude v čase postupně nahrazováno.

Věříme, že prováděné změny přispějí k posílení pozice značky HET na trhu.

HET spol. s r.o.