HETMAL STANDARD nahrazuje Supermalbu

30. 3. 2021

HETMAL STANDARD nahrazuje Supermalbu

Interiérovou bílou malířskou barvu SUPERMALBA budeme nově prodávat pod obchodním názvem HETMAL STANDARD. Přestože jsou na trhu interiérových vodou ředitelných nátěrových hmot z mnoha důvodů preferovány především disperzní barvy, mají zde klasické nátěry stále své nezastupitelné místo.

SUPERMALBA je v tomto segmentu již po léta etablovanou značkou a řadí se mezi úspěšně prodávané produkty společnosti HET. Změna jejího názvu po marketingové stránce přinese systémové začlenění výrobku do známější produktové řady HETMAL, která je svým zaměřením určena profesionálním i hobby malířům pro řešení nenáročných aplikací.

Změna přináší:

• název výrobku nesoucí značku výrobce HET

• spotřebitelsky přitažlivější grafiku

• plnobarevný potisk po celém obvodu obalu u nejprodávanějších gramáží

HETMAL STANDARD je klasická bílá malířská barva vyznačující se vysokou krycí schopností, paropropustností, matným vzhledem, snadnou tónovatelností a v neposlední řadě cenovou výhodností. Používá se k nátěrům vápenných a cementových omítek, zdiva, betonových panelů apod. Je vhodný pro nenáročné aplikace, hospodářské a průmyslové provozy, nebytové prostory, sklady, sklepy, dílny, garáže.