Banner_Barva na radiatory

Banner Soldecol UV LAK

Katalog

SOLDECOL UV LAK – NOVINKA - odolné ochranné laky na dřevo

Doplňujeme sortiment o další dvě novinky - alkyd-uretanové transparentní laky na dřevo v matném a lesklém provedení.

 

SOLDECOL UV LAK je matný nebo lesklý jednosložkový alkyd-uretanový lak určený pro transparentní nátěry dřeva v exteriéru a interiéru. Je vhodný i pro prostory s vyšší vzdušnou vlhkostí (zahrady, prádelny, koupelny, kuchyně, okolí bazénů apod.). Vyniká výbornou odolností vůči povětrnosti a UV záření. Lesklá varianta je navíc odolná střídavému ponoru ve sladké vodě.

Při běžné aplikaci se lak nanáší bez ředění. Dojde-li k odtěkání rozpouštědel v průběhu skladování nebo nanášení, lze lak doředit ředidlem SOLDECOL S6006 (pro nátěr štětcem nebo válečkem) nebo SOLDECOL S6001 (při aplikaci stříkáním). 

Vydatnost laku se pohybuje v rozmezí 13 - 15 m2 z 1 litru v jedné vrstvě (30 - 40 μm DFT, beze ztrát) podle savosti a struktury podkladu, aplikační techniky a tloušťky nanesené vrstvy. Nanášení se provádí štětcem nebo válečkem. Při průmyslovém zpracování ve schválených provozech lze nanášet stříkáním.


Více informací zde: 
www.het.cz/cs/barvy-a-laky-na-drevo-kov-beton-a-kamen/vrchni-na-kov-a-drevo/soldecol-uv-lak-mat-novinka/product.html a www.het.cz/cs/barvy-a-laky-na-drevo-kov-beton-a-kamen/vrchni-na-kov-a-drevo/soldecol-uv-lak-lesk-novinka/product.html