Banner_Soldecol Terasa

 Banner_Aquadecol Odšeďovač

Banner_Barva na radiatory

Banner_Soldecol Unicoat SM - nové odstíny

Banner_Soldecol ředidla

Katalog

PRODUKTY A TECHNOLOGIE ROKU 2018 - ocenění pro SOLDECOL LAZURA FORTE

Odborný oborový časopis Spektra udělil našemu výrobku Soldecol Lazura Forte ocenění Produkt roku 2018. Časopis každoročně oceňuje výjimečné počiny v oboru nátěrových hmot v kategoriích Realizace, Realizační firma, Prodejní centrum a Produkt roku.

Letošní, již osmnácté slavnostní předávání proběhlo v příjemném prostředí zámečku Chateau Havel v Praze. Lazura Forte se tak zařadila k našim v minulosti oceněným výrobkům - fasádní silikonové barvě Mikral Renovo Active (r. 2015) a interiérové tónované barvě Brillant Creative (r. 2010). 

HET spol. s r.o.
 
 
SOLDECOL LAZURA FORTE
Středněvrstvá hedvábně lesklá alkydová lazura na dřevo
 
SOLDECOL LAZURA FORTE je novinkou v sortimentu lazur vyráběných společností HET. Jedná se o profesionální tónovatelnou alkydovou rozpouštědlovou středněvrstvou lazuru určenou pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů.
 
Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Kvalitní stálobarevné pigmenty spolu se silikonizovanou alkydovou pryskyřicí a směsí velmi kvalitních vosků přirozeně zvýrazňují strukturu a kresbu dřeva. Vytváří pololesklý, vysoce vodoodpudivý povrch, který vykazuje velmi dobrou odolnost povětrnostním vlivům a UV záření. Celkovou mechanickou odolnost nátěrového filmu zvyšuje použití aditiva proti poškrábání nátěru. Díky svým vlastnostem lazura velmi dobře penetruje, perfektně se roztírá a má výborný rozliv. 
 
Lazura je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům dřevěných stavebních dílů nebo konstrukcí např. v interiéru k nátěrům krovů, podhledů, dveří, židlí, stolů apod.; v exteriéru např. k nátěrům zahradního nábytku, plotů, palubek, pergol, chat, chalup atd. 
 
Vyrábí se v transparentním odstínu určeném mimo přímé aplikace a zesvětlování také pro tónování do 60 odstínů na tónovacích strojích v systémech HET Multimix a PROHET. 
 
 

Fotogalerie