HET liga PartnerHET liga Soutěž

Katalog

Informační centrum

Proběhlo jubilejní 10. společenské setkání Klubu HET Partner - KHP

Ve dnech 25. - 26. 3. 2017 se uskutečnilo již 10. společenské setkání Klubu HET Partner - sítě spřátelených nezávislých prodejců nátěrových hmot. Akce se konala v luxusním komplexu hotelu Wellness Harmony Club ve Špindlerově Mlýně.
                                              V rámci nabitého celodenního programu byly pro účastníky připraveny nejrůznější doprovodné akce, např. prohlídky protiatomového krytu nacházejícího se v podzemní útrobách hotelu, který si zde nechala předrevoluční politická garnitura vybudovat pro případ jaderné války; relaxace v luxusním Wellness & Spa centru, ostrá střelnice, bowling, lyžování ve ski areálu Medvědín, jízda na bobové dráze atd.
 
V oficiální části se účastníci seznámili se sortimentními novinkami a marketingovými aktivitami společnosti HET připravenými pro sezónu 2017. Proběhlo přivítání nových členů našeho klubu a vyhodnocení a předání hodnotných cen nejúspěšnějším zákazníkům za uplynulé období - r. 2016.
 
O večerní společenskou zábavu se postaral herec a bavič Petr Rychlý, oplývající nejen svými vtipnými historkami, ale i pěveckým nadáním a popartový umělec Josef Rataj, který rozjel svou nevšední malířskou show. Závěr patřil hudební skupině 3D, která roztančila celý sál až do pozdních ranních hodin.
 
Všem zúčastněným děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledanou na příštím 11. setkání KHP.
 
 
HET spol. s r.o.

Fotogalerie