RepreLazura_Forte_novybannerLazura_PREMIUM_www banner_CZLazura_banner1

Katalog

Informační centrum

Přednáškový seminář zaměřený na tónovací systémy HET MULTIMIX a PROHET

V polovině měsíce března proběhl v prostorách Hotelu Tři Věžičky ve Stříteži u Jihlavy seminář týkající se tónovacích systémů HET MULTIMIX a PROHET. Účastníci semináře byli seznámeni s produktovými novinkami pro letošní sezónu, s praktickými zkušenostmi a radami při tónování barev a údržbě tónovacích strojů, s problematikou realizací konkrétních zakázek a řešením možných komplikací vznikajících při tónování.

Prezentace sortimentu se primárně zabývala letošními žhavými novinkami – vysoce odolnou vodou ředitelnou epoxydovou pololesklou barvou na betonové podklady AQUADECOL EPOXY SG a alkydovou středně vrstvou tónovatelnou lazurou na dřevo SOLDECOL LAZURA FORTE. Zmíněno bylo rovněž tónování interiérových malířských barev řady HETLINE a BRILLANT, fasádních barev řady MIKRAL a tenkovrstvých omítek.

Ve spolupráci s firmou RIGIPS byla část prezentačního bloku věnována přípravě sádrových povrchů před aplikací barev. Následovala zajímavá přednáška řešící problematiku biologického napadení fasád a dalších stavebních konstrukcí. Doprovodný program byl zastoupen ukázkami kreativních malířských technik, doplněný o praktickou demonstraci stříkací techniky firem Wagner a Ciret a malířského nářadí značky Spokar.

Fotogalerie