Banner_Soldecol Terasa

 Banner_Aquadecol Odšeďovač

Banner_Barva na radiatory

Banner_Soldecol Unicoat SM - nové odstíny

Banner_Soldecol ředidla

Katalog

NOVINKA - LIKVISAN - speciální biocidní přípravek na likvidaci plísní a řas

Společnost HET uvádí na trh další ze svých novinek připravených pro letošní sezónu - speciální biocidní přípravek na likvidaci plísní a řas. Výrobek, který najde využití v každé domácnosti i na fasádách.

 

ípravek obsahuje fungicidní a algicidní látky s likvidačním účinkem proti plísním a řasám různého původu. Používá se zejména v koupelnách, prádelnách, sklepech, v prostředí s trvale vysokou vlhkostí, v sanačních systémech apod. Slouží k sanaci napadených vápenných, vápenocementových a sádrových omítek, zdiva, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonu, kamene, tapet a dalších materiálů v interiéru i exteriéru. Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který by způsoboval vznik nežádoucích hygroskopických solí vedoucích k zasolování a následnému zvyšování vlhkosti podkladu. Je bezbarvý a nemá bělící účinky.
Dlouhodobé preventivní ochrany se pak dosáhne aplikací uceleného systému a to aplikací přípravku Likvisan v kombinaci s interiérovou protiplísňovou barvou Hetline SAN nebo fasádní barvou Mikral RENOVO.