Banner_Soldecol Terasa

 Banner_Aquadecol Odšeďovač

Banner_Barva na radiatory

Banner_Soldecol Unicoat SM - nové odstíny

Banner_Soldecol ředidla

Katalog

NOVINKA - HETLINE SUPER WASH - Interiérová vysoce omyvatelná polomatná barva

Z důvodu doplnění tónovacího systému HET MULTIMIX a rozšíření sortimentu omyvatelných interiérových barev jsme připravili na sezónu 2015 novinku s názvem HETLINE SUPER WASH.

Jedná se o výjimečnou malířskou barvu pro náročné uživatele určenou do prostorů s požadavkem snadné čistitelnosti nátěru. Vyniká především výbornou omyvatelností a oproti obvyklým malířským nátěrům vysokou odolností vůči mechanickému namáhání – oděr za mokra dle ČSN EN 13300 ve třídě 1. Nátěr vytváří atraktivní saténový a na omak velmi jemný povrch, který lépe odolává běžnému zašpinění, snáze se udržuje a čistí. Ve spojení s exkluzivní bělostí 97 % MgO a zvýšenou vydatností nabízí velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou výrobku. Je určen k ochraně stěn v interiérech - např. schodištních soklů, chodeb, kuchyní, dětských pokojů, učeben, čekáren a je tak vhodnou volbou pro zdravotnická zařízení, školy, činžovní domy, sklady apod. 

HETLINE SUPER WASH se používá se k nátěrům vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, omítek s akrylátovým pojivem, betonových panelů a monolitů, papírových tapet, tapet ze skelných vláken, příp. k nátěrům dřeva a k nátěrům kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem. Vhodný je také k aplikaci na podklady s kombinací např. minerálních omítek a sádrokartonu nebo po vhodné úpravě povrchu i na hladké podklady jako jsou sololit, umakart aj.

Vydatnost se pohybuje v rozmezí 10 - 14 m2 z 1 kg barvy v jedné vrstvě. Nanáší se standardně válečkem, pro velkoplošné aplikace je ideální většina běžných způsobů stříkání jako Airless, Airmix či HVLP. Dodává se v bílém provedení a v bázích pro tónování v 1kg, 5kg a 12kg balení.