Banner_Soldecol Terasa

 Banner_Aquadecol Odšeďovač

Banner_Barva na radiatory

Banner_Soldecol Unicoat SM - nové odstíny

Banner_Soldecol ředidla

Katalog

Klub HET Partner - proběhlo společenské setkání - KHP 2022

Ve dnech 14. 5. a 21. 5. 2022 se uskutečnila společenská setkání Klubu HET Partner - sítě spřátelených nezávislých prodejců nátěrových hmot značky HET.

Dostavbou nového provozu rozpouštědlových nátěrových hmot jsme dokončili rozsáhlou modernizaci a rekonstrukci výrobního areálu v Ohníči a naskytla se tak po několika letech ideální možnost, spojit naše společenské setkání KHP s jeho návštěvou. Po prohlídkách areálu následoval přesun do hotelu Dvůr Perlová voda v Kostelci nad Ohří.

V rámci hotelových aktivit mohli naši hosté např. navštívit místní minipivovar Lanýž s ochutnávkou čerstvě navařených piv nebo degustovat regionální vína z několika velmi zajímavých vinařství z Polabí a Oharky. 

V oficiální části se účastníci seznámili se sortimentními novinkami a marketingovými aktivitami společnosti HET připravenými pro sezónu 2022. Proběhlo přivítání nových členů našeho klubu, vyhodnocení a předání hodnotných cen nejúspěšnějším zákazníkům za uplynulá období.
 
O večerní společenskou zábavu se postarala teplická hudební skupina Pavel Houfek Band a velmi zdařilá světelná show v provedení seskupení Extremities.
 
Všem zúčastněným děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledanou při příštím setkání KHP.
   
HET spol. s r.o.

Fotogalerie