Banner_Soldecol Terasa

 Banner_Aquadecol Odšeďovač

Banner_Barva na radiatory

Banner_Soldecol Unicoat SM - nové odstíny

Banner_Soldecol ředidla

Katalog

HETMAL STANDARD nahrazuje SUPERMALBU - název se mění, kvalita zůstává

Interiérovou bílou malířskou barvu SUPERMALBA budeme nově prodávat pod obchodním názvem HETMAL STANDARD. Přestože jsou na trhu interiérových vodou ředitelných nátěrových hmot z mnoha důvodů preferovány především disperzní barvy, mají zde klasické nátěry stále své nezastupitelné místo.

SUPERMALBA je v tomto segmentu již po léta etablovanou značkou a řadí se mezi úspěšně prodávané produkty společnosti HET. Změna jejího názvu po marketingové stránce přinese systémové začlenění výrobku do známější produktové řady HETMAL, která je svým zaměřením určena profesionálním i hobby malířům pro řešení nenáročných aplikací.

Změna přináší:

• název výrobku nesoucí značku výrobce HET

• spotřebitelsky přitažlivější grafiku

• plnobarevný potisk po celém obvodu obalu u nejprodávanějších gramáží

 

HETMAL STANDARD je klasická bílá malířská barva vyznačující se vysokou krycí schopností, paropropustností, matným vzhledem, snadnou tónovatelností a v neposlední řadě cenovou výhodností. Používá se k nátěrům vápenných a cementových omítek, zdiva, betonových panelů apod. Je vhodný pro nenáročné aplikace, hospodářské a průmyslové provozy, nebytové prostory, sklady, sklepy, dílny, garáže.

 

Více informací o výrobku zde www.het.cz/cs/interierove-barvy/klasicke/hetmal-standard-novinka/product.html