Banner_Soldecol Terasa

 Banner_Aquadecol Odšeďovač

Banner_Barva na radiatory

Banner_Soldecol Unicoat SM - nové odstíny

Banner_Soldecol ředidla

Katalog

HET věnoval automobil na charitativní účely

Hlavní cena loňské spotřebitelské soutěže „Barvy plné výher“ byla věnována nadaci Konto BARIÉRY pro denní stacionář Arkadie v Teplicích.

 

Klientům denního stacionáře Arkadie, teplické společnosti pro komplexní péči o zdravotně postižené, udělal radost zbrusu nový vůz, který jim věnovala prostřednictvím charitativní nadace Konto BARIÉRY společnost HET. Slavnostní předání proběhlo 11. října 2012 v Teplicích za účasti ředitelky nadace Konto BARIÉRY, paní Boženy Jirků, pana primátora a senátora Jaroslava Kubery, obchodního ředitele společnosti HET, pana Jiřího Sokola a dalších hostů.
Darovaný automobil Ford C-Max Grand, byl původně hlavní cenou ve spotřebitelské soutěži „Barvy plné výher“ pořádané společností HET v loňském roce. Vzhledem k tomu, že si vůz i přes prodloužení soutěže do konce měsíce března letošního roku nenašel svého výherce, se vedení společnosti rozhodlo věnovat automobil na charitativní účely. Z konaného výběrového řízení vyšla vítězně nadace Konto BARIÉRY se svým projektem podpory denního stacionáře Arkadie. Automobil zde pomůže vyřešit časté problémy s přepravou klientů. Díky darovanému vozu, tak bude moci Arkádie podstatně rozšířit své aktivty a služby spojené s dojížděním na různé rehabilitace, terapie a výlety.

 

Fotogalerie