RepreBannaer_sensitive

Lazura_Forte_novybanner

Katalog

Informační centrum

HET se stává prémiovým partnerem české fotbalové reprezentace

Společnost HET podpoří i nadále český fotbal. Podpis jednatele společnosti Mgr. Jiřího Sokola a předsedy Českomoravského fotbalového svazu Martina Malíka stvrdil smlouvu o prémiovém partnerství s českou fotbalovou reprezentací. Po právě ukončeném ročníku, kdy HET propůjčil svůj název nejvyšší fotbalové soutěži, HET lize, tak pokračuje naše spolupráce na úrovni národního týmu.

     

                                                                                                                                                                                                                      V loňském roce jsme využili příležitost a stali se generálním partnerem nejvyšší domácí fotbalové soutěže. Právě ukončený ročník HET ligy naplnil naše marketingová očekávání. Potvrdili jsme si, že spolupráce s českým fotbalem má smysl a chceme v ní pokračovat.

Proč právě reprezentace? Již delší dobu všichni příznivci fotbalu vědí, že od nového ročníku se titulárním partnerem ligy stává sázková společnost Fortuna. V předstihu jsme se zajímali o jiné alternativy spolupráce. Ze stávajících možností jsme si vyhodnotili, že podpora národního celku nám dává největší smysl. Jsme česká značka s českými majiteli, kteří fandí českému národnímu týmu. Věříme v úspěch fotbalistů v nejbližším kvalifikačním cyklu na EURO 2020 a chceme být u toho.

HET spol. s r.o.