RepreBanner_repre_2019

Katalog

Informační centrum

FANDÍME NÁROĎÁKU - nová spotřebitelská soutěž pro r. 2019

V rámci marketingového partnerství s českou fotbalovou reprezentací jsme si pro Vás připravili novou spotřebitelskou soutěž o atraktivní ceny.

 Po skončení loňského ročníku HET ligy, nejvyšší fotbalové soutěže, kde jsme působili v roli generálního partnera, jsme se rozhodli dál pokračovat ve spolupráci na úrovni národního týmu. Vyhodnotili jsme si, že podpora národního celku nám dává největší smysl. Jsme česká značka s českými majiteli a fandíme českému fotbalu. V kvalifikační skupině na EURO 2020, ve které je hlavním favoritem postupu Anglie, očekáváme vypjaté zápasy především s balkánskými soupeři - Bulharskem, Kosovem a Černou Horou. Věříme v úspěch našich fotbalistů a chceme být u toho!

Hrajeme non-stop 25 týdnu. Od 8. dubna do 29.9. září 2019 budou v naší soutěži každý týden ve hře SMART LED televize Panasonic, fotbalové míče Puma a fanouškovské reprezentační šály. Šanci vyhrát bude mít každý, kdo si v kterékoli prodejně barev v České republice zakoupí některý ze soutěžních výrobků a zašle nám unikátní hrací kód. Soutěží se s vybranými gramážemi bílých malířských interiérových barev značky HET - KLASIK, KLASIK PREMIUM, HETMAL PLUS a BRILLANT 100. 
 
Podrobnější informace naleznete zde www.het.cz/soutez

Fotogalerie